Oferta

Handpark by ula koska22

Depilacja laserowa LightSheer Desire 30 minut

Cena: 99 zł - 199 zł

REZERWUJ

Opis

To najnowocześniejszy i najbezpieczniejszy laser, który usuwa niechciane owłosienie na stałe! W dodatku działa bezboleśnie i nie uszkadza skóry wokół . To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą pozbyć się owłosienia na stałe, w dodatku używając do tego niewielkiej liczby zabiegów.

Laser LightSheer Desire posiada dwie końcówki z opatentowanym systemem chłodzenia, dzięki czemu możemy dostosować rodzaj głowicy do depilowanej partii ciała, a system chłodzący pozwala na usunięcie większej ilości włosków jednocześnie.

Działanie: to selektywna fototermoliza. Wiązka światła laserowego wnika do 2 mm w głąb skóry i jest pochłaniana przez barwnik włosa czyli melaninę. W dalszym ciągu energia zamieniana jest na ciepło, które jest dostarczane do macierzy włosa, tam też następuje zatrzymanie absorpcji ciepła i destrukcja, czyli całkowite zniszczenie macierzy, a w efekcie trwałe pozbycie się zbędnego owłosienia. Wytwarzana energia jest w stu procentach bezpieczna dla naszego ciała i nie wpływa na funkcje organizmu.

Ilość zabiegów jest dobierana indywidualnie, w zależności od tempa wzrostu włosa. Przeważnie wystarcza pięć zabiegów, by znacząco zredukować owłosienie.

W Hand Parku zabieg wykonuje wyspecjalizowany i przeszkolony odpowiednio personel.